Referencie

  positive review  Richarda Holiča som našla na internete. Na základe recenzií som si povedala, že je to môj posledný pokus s fyzioterapeutmi, nakoľko mi za 3 roky nevedel nikto pomôcť. Môžem povedať " trafila som do čierneho". Richard je skutočný odborník/ úžasný človek. Vrelo odporúčam.

  Vlasta Fabianová Avatar Vlasta Fabianová
  17.9.2020

  positive review  Richard je jedinečný fyzioterapeut kvôli ktorému sa oplatí pricestovať z odkiaľkoľvek. Pomohol mi pri rôznych zdravotných problémoch s chrbticou a blokáciou. Vysoko oceňujem jeho profesionálny prístup, snahu neustále sa zlepšovať a rásť v tom, čo robí. ODPORÚČAM všetkým, ktorí majú rôzne zdravotné problémy po úrazoch alebo potrebujú "len opraviť" chrbát.

  Veronika Hudakova Avatar Veronika Hudakova
  16.9.2020

  positive review  Richarda odporucam ako odbornika, ktory sa neustale vzdelava vo svojom odbore.Mne velmi pomohol s problemom s ramenom, kedy som po standardnej konzervativnej liecbe u ortopeda nepocitoval zlepsenie.Po absolvovani terapie s Risom sa moj stav vyrazne zlepsil.Odporucam.

  Marián Duraj Avatar Marián Duraj
  16.9.2020

  positive review  Richarda určite odporúčam. Veľa som sa od neho naučil, je to kvalitný fyzioterapeut, ktorý stále ide dopredu.

  Juraj Brablec Avatar Juraj Brablec
  15.9.2020

  positive review  Riso je top, vzdy ma bolieval chrbat, v praci pocit ze mi horia lopatky, a neustála bolesť kazdy den,, teraz robievam co predtým a bolesť nikde. Vazne som spokojný a to som neveril na niakych fyzioterapeutoch, a keď vám nevie pomôcť vlastná doktorka tak netisnite peniaze do všelijakých liekov ale objednajte sa u ríša.

  Andrej Čibenka Avatar Andrej Čibenka
  12.9.2020

  positive review  Na pána Holiča som dostala odporúčanie od mojej trénerky, nechcela som ísť skúšať šťastie len tak “k hocikomu”. Hodnotím to ako to najlepšie, čo som mohla urobiť. Mala som z pretrenovania silne bolesti svalov na pravej ruke a okolo lopatky. Behom dvoch sedení mi pán Holič veľmi pomohol, bolesť sa úplne stratila a môžem zas naplno trénovať. Hodnotím ho ako profesionála so záujmom pomôcť, s citlivým a ľudským prístupom.

  Zuzana Škulcová Avatar Zuzana Škulcová
  7.9.2020

  positive review  odporúčam tohto pána ma šikovné ruky a skvelý prístup. Som veľmi spokojný a určite sa ešte uvidíme ????

  Martin Vranečka Avatar Martin Vranečka
  6.9.2020

  positive review  Rišo je veľmi šikovný a inovatívny vo svojich postupoch a hlavne vďaka nemu môžem ďalej športovať a viesť aktívny život po operácii oboch kolien.

  Juraj Smolka Avatar Juraj Smolka
  3.9.2020

  positive review  Vrelo odporucam Risa. Velmi mi pomohol pri mojich problemoch s driekovou castou chrbta, co sa odrazilo na lepsom prenose aj do ostatnych casti tela a celkovo ako sa citim. Perfektny ustretovy a profesionalny pristup 🙂

  Andrea Dolezalkova Avatar Andrea Dolezalkova
  3.9.2020

  5 star review  Ďakujem Richardovi za jeho pomoc, je to skvelý odborník, príjemne sa sním spolupracuje, dokáže vyhovieť a prispôsobiť sa. Mal som dosť nepríjemné bolesti v oblasti bedra, no a po pár návštevách a jeho odborných radách sa znovu cítim 100% fit. Vrelo ho odporúčam.

  Adam Cisár Avatar Adam Cisár
  12.3.2018

  5 star review  Aktívne sa venujem posilňovaniu a jedného dňa sa mi pri tréningu podarilo zraniť si chrbát v oblasti driekovej chrbtice. Konkrétne má bolelo v okolí stavca L5, myslel som si že to mám len nejako presílene,natiahnuté... časom sa však bolesť zhoršovala. Musel som vynechať všetky pohybové aktivity, doktory mi hovorili, že to mám len presilené, nasadili mi 4 druhy liekov, mesiac som ich bral, avšak bolesť sa iba zhoršovala. Vyjadrenie ortopéda bolo dvakrát po sebe: “slabé chrbtové svalstvo” (po 4 rokoch aktívneho cvičenia). Rozhodol som sa navštíviť chiropraktika, no ani ten mi nepomohol. Na základe odporúčania trénera z fitnes centra som si dohodol stretnutie s Rišom Holičom. Vyšetril ma a pravdepodobná príčina bola vysunutá platnička. Poradil mi rehabilitačné cviky, ktoré som cvičil niekoľkokrát do dňa a už po dvoch dňoch som pocítil výraznú úľavu a bolesť do dvoch týždňov na 99% úplne zmizla. Dokážem už normálne fungovať a dokonca aj trénovať vo fitku. Predtým má bolelo hlavne pri sedení a teraz nemám už žiadny problém. Takze za mna super odborník. Za jedno sedenie mi vyriešil závažný problém �

  Martin Boldiš Avatar Martin Boldiš
  5.3.2018

  positive review  Najlepší fyzioterapeut

  Samuel Hálka Avatar Samuel Hálka
  28.10.2017

  5 star review  Za týmto špecialistom/super človekom som prišiel s dlhodobými problémami ramena a členku . Po vyšetrení a konzultácií mojich problémov sme sa zhodli na cvičebnom pláne ktorý odstráni všetky obmedzenia a bolesti. Po čase sa začali dostavovať výsledky a momentálne pracujeme len na zdokonalení techniky a formy na leto. Týmto by som sa chcel poďakovať vrelo odporúčiť FyzioRH

  Matej Hanus Avatar Matej Hanus
  23.4.2017

  positive review  Neváhajte kontaktovať Riša,je to skvelý fyzioterapeut s ľudským prístupom ktorý sa vám venuje na 100% percent. Ak mate hocijaký problém odporúčam sa obrátiť naňho.Ja mam problémy s krížami a už po par fyziotreningoch s Rišom pociťujem na sebe zmenu a stále mi ukazuje čo ešte treba zlepšiť aj čo sa týka cvikov kedže často chodím do posilovňe. Plus je aj výborny maser po tréningu padne skvele od neho masáž relaxačná alebo medová aby sa človek uvolnil.

  Miroslav Dragon Avatar Miroslav Dragon
  21.4.2017

  positive review  Odporúčam Richarda, vie presne, čo robí, príjemná komunikácia, flexibilnosť termínov, baví ho to a hlavne vychádza z vlastných skúseností, poradí s výživou...veľká spokojnosť

  Pavol Provazník Avatar Pavol Provazník
  9.3.2017

  5 star review  Som 22 ročný študent vysokej školy. 3 roky som aktívne posilňoval, až do okamihu, keď mi doktor diagnostikoval prasknutú a posunutú platničky. Kvôli bolestiam som sa musel definitívne vzdať posilňovania a športu celkovo. Začal som mať bolesti každý deň, už aj pri bežných činnostiach. Chodil som od jedného doktora k druhému, z jedného vyšetrenia na ďalšie, avšak nič mi nepomáhalo. Žiadne lieky neriešili môj problém, nikto mi nevedel poradiť, pomôcť. Deň čo deň som fungoval na liekoch, tie však tlmili len bolesť a aj to len na pár hodín, nie však to, že každý môj pohyb bol pre mňa utrpením. Raz mi brat priniesol kontakt na fyzioterapeuta Richarda Holiča zo Žiliny, tiež sa o ňom dozvedel cez známeho, ktorému pomohol vyriešiť zdravotné problémy. Zavolal som mu, objednal sa k nemu, povedal aké mám zdravotné problémy a začali sme s tréningami. Absolvoval som s ním 10 tréningov, každý tréning bol iný. Richard Holič mi najskôr ukázal, čo presne budeme robiť, všetko mi vysvetlil, potom spolu so mnou cvičil a pomáhal mi zlepšiť mobilitu tela a hlavne zosilniť stabilizačne svaly. Tréningy sa stupňovali, každý bol o niečo náročnejší a zároveň aj iný. Po tejto sérii tréningov som výrazne cítil zlepšenie svojho zdravotného stavu, vysadil som lieky od bolesti, cítil som zlepšenie pri každodenných veciach a pohybu, začal som znova cvičiť so zavážim. Po roku som si opätovne dal 10 tréningov s Richardom a výsledok bol neuveriteľný. Po toľkých rokoch, čo mi nikto nevedel pomôcť a ja som trpel bolesťami pri každodenných činnostiach, stačilo, aby som sa dostal k Richardovi Holičovi a absolvoval s ním týchto 20 tréningov a bolesti zmizli, znova som začal posilňovať, dávať ťažké váhy, venovať sa športu naplno, tak ako pred tým. Veľká vďaka patrí tomuto pánovi fyzioterapeutovi. Okrem toho, že je to skutočný profesionál, je to aj príjemný a komunikatívny človek, s ktorým sa dalo dobre porozprávať o všetkom. ODPORÚČAM ho každému!!!

  Tomáš Krko Krkoška Avatar Tomáš Krko Krkoška
  30.1.2017

  5 star review  Je veľa ľudí ktorý rozprávajú o tom čo robia Richard ten vás jednoducho opraví a môžete pokračovať vo svojej obľúbenej aktivite. Všetci občas potrebujeme nahodiť a dať dokopy. U mňa to bolo rameno na ktoré sa teraz môžem spoľahnúť. Ďakujem 🙂

  Filip Vendel Avatar Filip Vendel
  21.1.2017

  positive review  Mám sedavé zamestannie a chrbát mi to dal pocítiť. Ale keď som vyskúšal všetky jeho rady, tak bolesť chrbta úplne ustúpila .) ďakujem

  Tomáš CiCi Macúch Avatar Tomáš CiCi Macúch
  23.11.2016

  positive review  Keby som tu mala písať, čo všetko ma naučil a ako veľmi mi pomohol, tak tu napíšem slohovú prácu 😀 ale tak aspoň v skratke. Je to najlepší fyzioterapeut akého poznám a je to skvelý človek, ktorý ma motivoval a pomohol mi. Odviedol skvelú prácu za veľmi krátky čas, kým lekári počas 6 rokov nespravili nič!!! Proste u mňa TOP! 🙂

  Jurková Patrícia Avatar Jurková Patrícia
  31.10.2016