Kurzy a semináre

INTEGROVANÉ BANKOVANIE

Bankovanie je účinná manuálna technika, obľúbená nielen u masérov. Integrované bankovanie integruje metódy bankovania s ďalšími fyzioterapeutickými prvkami. Školenie "Integrované bankovanie" je zamerané predovšetkým na mobilizáciu segmentov a riešenie bolestivých a posttraumatických stavov.

Za niekoľko rokov svojej praxe som vyvinul postupy, vďaka ktorým možno dosiahnuť výrazného terapeutického efektu, pri modulácií bolesti, ošetrovaní kĺbov, fascií, mäkkých tkanív a nervových štruktúr. Zároveň vieme urýchliť regeneráciu a zotavenie po operáciách, úrazoch či športovom výkone.

V dôsledku pandémie COVID-19 sa termíny kurzov zrušili a budú sa vypisovať nové. Po vyplnení formuláru Vás budeme ihneď kontaktovať, akonáhle vypíšeme nové termíny kurzov.

integrovane-bankovanie

CIELENÉ VYUŽITIE FLOSS BANDU V PRAXI

Terapia flossingu využíva kompresiu a fixáciu ošetrovaného segmentu omotaním elastických gúm „floss bands“. Vďaka floss bandu možno dosiahnuť veľmi rýchleho a efektívneho terapeutického efektu, pri modulácií bolesti, ošetrovaní kĺbov, fascií, mäkkých tkanív a nervových štruktúr. Zároveň vieme urýchliť regeneráciu a zotavenie po operáciách, úrazoch či športovom výkone.

Jednoducho omotať gumu a vykonať rôzny pohyb na ovplyvnenie segmentu vie každý. Na kurze Vám ukážem, do akých cielených pohybov a smerov pohyb vykonávať a ako pracovať s gumou. Naučené techniky vyplývajú zo zistených pohybových deficitov. Na kurze sa naučíte ako pracovať s klientom pasívne, ale i aktívne pri cvičení. Naučíte sa ako zmobilizovať problematické segmenty a skvalitniť pacientov pohyb.

V dôsledku pandémie COVID-19 sa termíny kurzov zrušili a budú sa vypisovať nové. Po vyplnení formuláru Vás budeme ihneď kontaktovať, akonáhle vypíšeme nové termíny kurzov.

cielene-vyuzitie-floss-bandu-v-praxi

SÚKROMNÉ ŠKOLENIA PRE ODBORNÍKOV

Súkromné školenia pre odborníkov (fyzioterapeuti, maséri, tréneri, terapeuti...) na akúkoľvek tému si vyberiete.

Cena závisí od počtu účastníkov (max. 5), ale minimum je 250 EUR.

Záujemcovia píšte na richard@fyziorh.sk

Slide6
KurzBA19FB
Konfera ZA19
KurzBA19IB